Propeller nemzetközi kiállítássorozatán a METU diákjai
METU alumni sikerek a Propeller nemzetközi kiállítássorozatban
A Propeller nemzetközi kiállítássorozatba beválogatták két tehetséges METU-s alkotónk munkáját is. Kondricz Ákos Fotográfia MA szakon végzett idén, míg Kiss Richárd a Budapesti Metropolitan Egyetem alumni hallgatója. Fotográfia szakunk életének elmúlt éveiben ez a mozzanat az egyik leginkább figyelemreméltó nemzetközi szintű elismerése.
A Propeller nemzetközi kiállítássorozat alapvető célja, hogy az osztrák művészeti felsőoktatási intézmények aktualitásaira reflektáljon, emellett lehetőséget adjon a hallgatóknak munkáik bemutatására szélesebb közönség előtt.
Idén először, a kiállítás magyar pályázatokat is fogadott, tehát a Propeller először bővült határokon átívelő együttműködéssé, közös szervezésben a Budapest Photo Festival-al és a veszprémi Művészetek Házával annak érdekében, hogy a fiatal osztrák és magyar hallgatók munkáit szélesebb körben bemutathassa.
A kiállítás már megtekinthető az Osztrák Kulturális Fórumban, de a későbbiekben elérhetővé válik az EKF keretében Veszprémben, és Bécsben is sor kerül a neves eseményre.
Te is szeretnél hasonló sikereket elérni a fotográfia területén?
Ismerd meg a METU Fotográfia mesterszakát!
2023. 05. 11.Hírek

KAOTIKUS (ÚJRA)TERVEZÉS
Vranek Hedvig Divat- és textiltervező mesterszakos hallgat&oacu …

IN MEMORIAM D UEDD UDD
Kondricz Ákos Levente fotográfus hallgatónk önálló kiállítása a PaperLab galériá …

Pro Arte Aranyérmes hallgatónk és Mestertanár Aranyérmes oktatónk az OTDK kitüntettek között
A két aranyérem óriási elismerése oktat&oacut …

Nagy sikerrel zajlott a Tudományos Diákköri Konferencia az Üzleti, Kommunikációs és Turisztikai hallgatók körében
Nagy sikerrel zajlott a Tudományos Diákköri Konferencia az &U …

Rangos nemzetközi elismeréseket hozott az ősz a Budapesti Metropolitan Egyetemnek
QS Stars Minősítés és Reimagine Education Shortlist Sa …

Felhívás a Makovecz Hallgatói Ösztöndíjprogramban történő részvételre
Tanulj Te is a METU egyik legfontosabb külhoni partneregyetemén, és „érd el önma …

Megjelent Dr. Mészáros Flóra könyve: Lantos monográfia
Egyetemünk oktatójának Dr. Mészáros Fl&oa …

myBRAND - A hallgató fejlődése a Budapesti Metropolitan Egyetemen HR képzésének középpontjában
Az oktatás világa folyamatosan változik, és az oktat …
